Strona: Informacja dla studentów III roku kierunku inżynieria medyczna / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

logo_jpg32024.jpg

Informacja dla studentów III roku kierunku inżynieria medyczna

2020-03-04

Lista tematów prac dyplomowych dla studentów III roku kierunku inżynieria medyczna zostanie udostępniona w dniu 6 marca 2020 r. (piątek) w dziekanacie (pokój 104).

Począwszy od dnia 16 marca 2020 r. (poniedziałek) studenci mogą dokonywać wyboru tematu pracy z udostępnionej listy, potwierdzając wybór podpisem przy wybranym temacie.

Studenci powinni dokonać wyboru tematu pracy dyplomowej do dnia 31 marca 2020 r.

Kartę przydziału tematu pracy dyplomowej można pobrać w zakładce "Praca dyplomowa" i podzakładce "Wybór tematu pracy dyplomowej".