Strona: Konkurs dla studentów i doktorantów na udział w projekcie naukowym! / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

logo_jpg32024.jpg

Konkurs dla studentów i doktorantów na udział w projekcie naukowym!

2021-05-26

Zakład Systemów Złożonych  WEiI ogłasza konkurs na stanowisku studenta stażysty i/lub doktoranta (max 3 osoby) w projekcie "System gromadzenia i analizy danych do wspomagania oceny skuteczności kuracji kosmetykami w terapii uzdrowiskowej".

Udział w tym projekcie zapewni udział w unikatowym na Podkarpaciu projekcie informatycznym, współautorstwo publikacji w renomowanym czasopiśmie z tzw. listy ministerialnej oraz możliwość wykorzystania badań w pracy inżynierskiej/magisterskiej (jako całość lub jako część) lub doktorskiej (jako jej część). Dla studentów udział w projekcie daje też realną możliwość kontynuacji pracy naukowej na Politechnice Rzeszowskiej (po obronie).

Szczegóły dotyczące konkursu w załączonych dokumentach na stronie Zakładu Systemów Złożonych .

Termin składania dokumentów upływa dnia 10.06.2021 r. (czwartek).

W razie pytań związanych z konkursem i projektem, proszę o kontakt z mgr Pawłem Kurasiem; pok. F302, p.kuras@prz.edu.pl.