Strona: Nagroda dla studentów WMiFS / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

Nagroda dla studentów WMiFS

2017-03-31
, red.  Andrzej Bąk

Studenci WMiFS wygrali w ankietowej rywalizacji międzywydziałowej studentów Politechniki Rzeszowskiej.  Ankiety wypełniło 37,4% studentów naszego wydziału. W nagrodę uzyskali od Prorektora ds. Kształcenia zgodę, aby dzień 4.04.2017 r. (wtorek) był dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu odbędą się specjalnie dla studentów naszego wydziału wykłady popularnonaukowe oraz prezentacja kół naukowych.

Plan dnia 4.04.2017r.

10.45-11.45  sala V2

wykład dr n. med. Leszek Kamiński

Wykorzystanie elementów instrumentacji wirtualnej w kardiologii ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych technik rejestracji sygnałów EKG oraz wizualizacji 3D – spojrzenie klinicysty .

11.50-12.20  sala V2

Prezentacja kół naukowych WMiFS: Koło Naukowe Inżynierii Medycznej X-med. oraz Koło Naukowe FOTON

12.30-13.30  sala V2

wykład dr Janusz Dronka

Jak licytować by nie żałować?

Studentom gratulujemy wygranej i zapraszamy do wzięcia udziału w planowanych spotkaniach.