Strona: Terminy egzaminu dyplomowego dla kierunku inżynieria i analiza danych / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

logo_jpg32024.jpg

Terminy egzaminu dyplomowego dla kierunku inżynieria i analiza danych

2022-12-18

Zgodnie z procedurą egzaminu dyplomowego obowiązującą na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej ustala się następujące terminy egzaminu dyplomowego dla kierunku inżynieria i analiza danych:

• I termin - 2 lutego 2023 r. (czwartek) godz. 11:00, sala P-15
  • II termin - 9 lutego 2023 r. (czwartek) godz.10:00, sala S-2.

Z podanych terminów należy wybrać jeden. Zapisu na wybrany termin należy dokonać nie później niż 7 dni przed tym terminem za pośrednictwem poczty elektronicznej w domenie uczelni, wysyłając zgłoszenie na adres mailowy dziekanatu halina@prz.edu.pl

Na pisemny egzamin dyplomowy należy stawić się na 10 min. przed jego rozpoczęciem. Student przystępujący do egzaminu powinien mieć ze sobą ważny dokument tożsamości oraz własne materiały piśmiennicze, w tym co najmniej dwa arkusze papieru kancelaryjnego.

Egzamin poprawkowy odbędzie się 15.02.2023 r. (środa) godz.10:00 sala S-2.