Strona: Terminy egzaminu dyplomowego dla kierunku inżynieria w medycynie studia II stopnia / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

logo_jpg32024.jpg

2024-05-28

Zgodnie z procedurą egzaminu dyplomowego obowiązującą na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej ustala się następujące terminy egzaminu dyplomowego dla kierunku inżynieria w medycynie - II stopień:

• I termin - 25 czerwca 2024 r. (wtorek) godz. 9:00, sala K6(73)
  • II termin - 1 lipca 2024 r. (poniedziałek) godz. 11:00, sala K6(73)

Z podanych terminów należy wybrać jeden. Zapisu na wybrany termin należy dokonać nie później niż 7 dni przed tym terminem za pośrednictwem poczty elektronicznej w domenie uczelni, wysyłając zgłoszenie na adres mailowy dziekanatu alang@prz.edu.pl bądź osobiście.

Na egzamin należy stawić się na 10 minut przed jego rozpoczęciem. Podczas pisemnej weryfikacji studenci są zobowiązani do zaopatrzenia we własne środki piśmiennicze, w tym co najmniej dwa czyste arkusze papieru kancelaryjnego oraz posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem.

Postanowieniem Dziekana termin i miejsce egzaminu może ulec zmianie.