Strona: Terminy pisemnej części egzaminu magisterskiego dla kierunku inżynieria w medycynie II stopień / Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej

logo_jpg32024.jpg

2023-05-22
, red.  Sławomir Wolski

Zgodnie z procedurą egzaminu dyplomowego obowiązującą na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej ustala się następujące terminy egzaminu dyplomowego dla kierunku inżynieria w medycynie - II stopień:

• I termin - 6 czerwca 2023 r. (wtorek) godz. 10:30, sala V.6
  • II termin - 20 czerwca 2023 r. (wtorek) godz. 10:30, sala V.6

Zapisy na dany termin egzaminu prowadzone są za pośrednictwem poczty elektronicznej poprzez zgłoszenia na adres dziekanatu alang@prz.edu.pl do dnia 1 czerwca 2023r.

Na egzamin należy stawić się na 10 minut przed jego rozpoczęciem. Podczas pisemnej weryfikacji studenci są zobowiązani do zaopatrzenia we własne środki piśmiennicze, w tym co najmniej dwa czyste arkusze papieru kancelaryjnego oraz posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem.

Postanowieniem Dziekana termin i miejsce egzaminu może ulec zmianie.